Hendek Vadi Emlak
Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı Olağan Genel Kurul Kongresi Hendek Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.

Tek liste ile gidilen seçimlerde mevcut Başkan Cemil Varlıca güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçildi.

Hendek Sosyal Tesislerinde gerçekleşen Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı Olağan Genel Kuruluna Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, MHP Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, CHP Belediye Başkan Adayı A.Selami Karakadı, İlçe Oda Başkanları, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve Üyeler katıldı.

Divan Başkanlığını Hendek Esnaf Odası Başkanı M.Yaşar Demirel yaparken, Divan Üyeliklerini Süleyman Albayrak, İsmail Bulur, Muzaffer Kabacan, Vahdettin Çilek yürüttü.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gündem maddelerine geçildi.Gündem maddelerinin ardından seçime geçildi.

Seçim öncesi Mevcut Başkan Cemil Varlıca ,kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

104 üyenin oy kullandığı tek liste ile gidilen Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı Olağan Genel Kurul Kongresi seçimlerinde mevcut Başkan Cemil Varlıca güven tazeleyerek Başkan oldu.

 Seçim sonrası Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Varlıca güven tazeleyerek tekrar Başkanlığına seçilirken Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu.

Mehmet Karagöz,Osman Yayan, Seymen Uzun, Ferudun Çakır, Hikmet Bahadır, İbrahim Özbek

Denetim Kurulu ise Erkan İnat, Sinan Bilgeç ve Muhsin Ateş’ten oluştu.