Vali Kaldırım, gündüzlü-yatılı her tür ve düzeydeki Kur'an Kursu eğitim- öğretim faaliyetlerinin 30 Kasım ile 4 Ocak tarihleri arasından uzaktan eğitim olarak devam edeceğini söyledi

Artan vaka sayıları ile birlikte ilimizde denetimler sürüyor. Vali Çetin Oktay Kaldırım her gün olduğu gibi sosyal medya hesabı üzerinden tedbir uyarıları yapmaya devam ediyor. Vali Kaldırım son olarak, Covid-19 tedbirleri kapsamında alınan kararı duyurdu. Sosyal medyadan paylaşım yapan Vali Kaldırım, il genelindeki gündüzlü-yatılı her tür ve düzeydeki Kur'an Kursu eğitimlerinin 30 Kasım ile 4 Ocak tarihleri arasında uzaktan eğitim yoluyla yapılmasına karar verildiğini söyleyerek tedbirlere uyulmasını istedi.

 

“TEDBİRLERE HASSASİYETLE UYALIM”

 

Vali Kaldırım yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Covid-19 tedbirleri kapsamında aldığımız karar gereği; İlimizdeki gündüzlü-yatılı her tür ve düzeydeki Kur'an Kursu eğitimlerinin 04.01.2021 tarihine kadar uzaktan eğitim yoluyla yapılmasına karar verilmiştir. LÜTFEN tedbirlere hassasiyetle uyalım...”