Hendek Vadi Emlak
Sakarya Valisi Mustafa Büyük Veda Hendek’e veda ziyaretinde bulundu.

Sakarya Valisi Mustafa Büyük Veda ziyaretleri kapsamında Hendek’e geldi.

HendekKaymakamı Mustafa Ayhan’ın Makamına Protokol üyeleri ile bir arayagelen Mustafa Büyük, Hendek ile birlik ve beraberlik içerisinde hareketederek güzel faaliyetler içerisinde bulunduk.

Hendek bundan sonrada inşallah çok daha iyi noktalarda olacaktır. Bu anlamda, huzurlumutlu başarılı gelecekler, hepinize sağlık ve sıhhatler diliyorum dedi.Büyük, Sizlerin şahsınızda Hendekli Vatandaşlarımızla vedalaşmak vehakkınızı helal etmenizi temenni ediyorum. Artık Adana’da da bir kapınızvar, oraya da bekliyorum dedi.

Büyük konuşmasına, Hendek’inaklıselim insanları var,uyumlu bir ortamı var. Kaymakamımız BelediyeBaşkanımız ve diğer Sivil Toplum Kuruluşlarımız büyük bir uyumiçerisinde ve iş birliği içerisinde çalışıyor. İnşallah daha da iyiolacaktır dedi.

Vali Büyük konuşmasından sonra, günün anısı olarak Hendek Kaymakamlığı anı defterini imzaladı.

KaymakamMustafa Ayhan konuşmasında, güzel birliktelikler yaşadık. Sorunlarımızaduyarlı oldunuz, duyarlılık gösterdiniz. Sorunlarımızı rahatlıkla dilegetirebildik ve güç aldık. Güzel hizmetleri sizlerden aldığımız güçlerleyapmaya çalıştık. Verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyor, yenigörevinizde başarılar diliyoruz dedi.

Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan Vali Mustafa Büyük’e Kaymakamlık hatırası olarak tablo hediye etti.

HendekKaymakamlığında düzenlenen program sonrası Vali Mustafa Büyük veProtokol Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi makamında ziyaret etti.

HendekBelediye Başkanı Ali İnci, Vali Mustafa Büyük’e yeni görev yerindebaşarılar dileyerek, görev yeriniz değişmiş olabilir ama her zamanbekliyoruz, siz gelmezseniz biz geliriz dedi. Vali Mustafa Büyük, HendekBelediyesi gerçekten güzel işlere imza atmış bir Belediyemiz, emeğigeçen herkesi tebrik ediyorum. Başarılarınızın artarak devam etmesinitemenni ediyorum dedi.

Hendek Beledi Başkanı Ali İnci, gününanısı olarak Vali Mustafa Büyük’e Hendek’i unutmaması için Bayraktepetablosu, çini vazo ve Türk Dünyası Belediyeler birliği yayını olan OrtaAsya’dan Anadoluya Şehir ve İnsan ansiklopedisi hediye etti.

Vali Mustafa Büyük, Hendek Protokolü ile vedalaşarak Hendek’ten ayrıldı.