Hendek Vadi Emlak
 

Vali Mustafa Büyük Hendek Melek Nişancı Huzur evi sakinlerini ziyaret ederek birlikte yemek yedi.

Vali Mustafa Büyük’ün Melek Nişancı Huzur evini ziyarete,Jandarma Alay Komutanı Adnan Arslan, Kaymakam Mustafa Ayhan, Garnizon Komutanı Üsteğmen Hasan Dağcı, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz  Çuhadar, İl Genel Meclis Üyeleri M.Nedim Alkan,Adem Öz, Alaattin Paşa Kaba, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kerem Toprak,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,  Melek Nişancı Huzur evi müdürü Barış Ak,Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan, Muhtarlar katıldı.

Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kerem Toprak , Vali Mustafa Büyük’e Melek Nişancı Huzur evi hakkında bilgiler vererek gezdirdi. Vali Mustafa Büyük,Huzur evinde yaşayan Yaşlıları  ziyaret ederek tek tek ilgilendi.Vali Büyük ve beraberindekilerin ziyareti Huzur evi yaşlılarının mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Vali Mustafa Büyük Yaşlılar ile bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ve yaşlıların huzurlu bir ortam içerisinde yaşamlarını sürdürmek için gereken çalışmaların sürdüğünü ifade ederek Yaşlılarla bol bol sohbet imkanı buldu.

Melek Nişancı Huzur evinde yaşlılar ile birlikte yemek yiyen Vali Mustafa Büyük,yaşlılar ile bol bol sohbet ederek onları da dinlemeyi ihmal etmedi. Yemek bitiminde Melek Nişancı Huzur evi sakinlerinden 84 yaşında ki Emine Yıldırım yemek duası etti.

Yemeğin ardından Huzur evi odalarında yaşlıları tek tek ziyaret eden Vali Mustafa Büyük’ün bu ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür ettiler.