Hendek Vadi Emlak
Vali Mustafa Büyük ve Eşi 18-24 Mart yaşlılar haftası nedeni ile Hendek Melek Nişancı Huzur evinde ki yaşlıları  ziyaret etti.

Vali Mustafa Büyük ve Eşinin Melek Nişancı Huzur evini ziyarete Milletvekili Şaban Dişli,Kaymakam Mustafa Ayhan,ve eşi ,Garnizon Komutan vekili Üsteğmen Ercan Çetin ve eşi , Belediye Başkanı Ali İnci ve eşi,İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar,İl Genel Meclis Üyeleri M.Nedim Alkan,Alaattin Paşa Kaba ve Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan  katıldı.

Melek Nişancı Huzur evinde ki yaşlıları ziyaret eden Vali Mustafa Büyük ve Eşi karanfil dağıtarak çeşitli hediyeler takdim ettiler.Vali Mustafa Büyük ve beraberindekiler Huzur evi sakinleri ile tek tek ilgilenerek sohbet etti.

Vali Mustafa Büyük tüm yaşlıların ellerinden öptüğünü,hürmet ve saygılarını sunduğunu belirtti.

Bir süre Huzur evi sakinleri ile sohbet eden Vali Mustafa Büyük’e Huzur evi sakinlerinden Aynur Çevik kendi çizdiği resim tablosunu hediye etti.

Programda Huzur evi sakinlerinden bazıları şarkı ve türkü söylediler.Melek Nişancı Huzur evi yaşayanları Vali Mustafa Büyük ve beraberindekileri aralarında görmekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.