Hendek Vadi Emlak
2013-2014 Eğitim –Öğretim yılında Eğitim yılında Eğitime Açılan Uzuncaorman  Murat Nişancı Ortaokulu  İlk Mezuniyetini verdi.8. Sınıf velilerinin yoğun ilgi gösterdiği geceye  Kargalı, Yayalar, Hamitli Muhtarları ve velileri de katıldı.

Okul bahçesinde  düzenlenen  gecede velilere ikramlarda bulunuldu. Okul birincisi Elif Yaren Ateş  kütüğe  isminin bulunduğu plaketi çaktı.

Okul  Müdürü Şenol Arslan yaptığı konuşmada ,”Okulumuzu yaptıran Devletimize,  okulumuzun yapımında büyük bağış yapan ve  okulumuzun  her daim yanında olan Saygıdeğer İşadamı  Murat Nişancı ’ya,Muhtarlarıma,  Okulumuzun bu aşamaya gelmesinde emekleri unutulmayan okul aile birliği üyelerime, yeni okulun zorluklarında her daim yanımızda   olan okulumuzun öğretmenlerine ,

teşekkür ediyor,saygılar  sunuyorum,velilerime de teşekkürü borç  bilirim böyle güzel evlatlar yetiştirdiği için ve bu geceyi asla unutamayacak olan  8. Sınıftan ayrılıp iyi bir liseye gitmek  için heyecan içinde  bulunan öğrencilerime, hayatları boyunca başarılar diliyorum ”dedi.

 

Mezuniyet pastasının kesilmesinden sonra öğrenciler ,belgelerini Muhtarlardan,Öğretmenlerden ve okul aile birliği üyelerinden aldılar  ve toplu  fotoğraf çekiminin  ardından keplerini havaya fırlattılar.