Hendek İnşaat Tadilat

Öğrencilerin yoğun bir ilgi gösterdikleri okuma yarışmasında sınıf düzeyinde sınıf öğretmenleri tarafından her öğrencinin okuduğu kitap ve sayfa sayıları kayıt altına alınıyor.

Ay sonu öğretmenlerden alınan bilgiler doğrultusunda her sınıf düzeyinde en çok kitap okuyan öğrenciler belirlenerek ödüllendirmeler yapılıyor. Okul yetkilileri tarafından yürütülen bu kampanya sayesinde okulda okuma oranının ciddi boyutta arttığı belirmiştir. Şubat ayında anasınıfı ayın öğrencileri  seçilen Tuğba ATEŞ, Lütfiye DEĞİRMENCİ, Ömer Asım SAKLAN Başarı belgesi ile ödüllendirildi. İlkokulda ayın en temiz sınıfı 4/B Sınıfı Ortaokulda ayın en temiz sınıfı Matematik sınıfı kupa ile ödüllendirildi. En Kitap okuyan öğrenciler yarışmasında   2. Sınıflarda Semanur YILMAZ,3.sınıflarda Nisanur  ÖZER, 4. Sınıflarda Melda HAMURCİ,5.sınıflarda Hazal PEKDEMİR,6. sınıflarda Özlem ATIŞ ,7.sınıflarda Şüheda ATIŞ,8.sınıflarda Semih KARAGÖZ  birinci olarak Altın ,Spor Ayakkabı, Eşofman, Kitap ve hediye çeki gibi hediyelerle ödüllendirildi.

Ayrıca  Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V)’in hayatı ile ilgili okunan kitaptan yapılan sınav sonucunda 1.olan Barış ATEŞ,2.olan Sueda ÖZ,3.olan Muhammet Hüseyin YAŞ kitap ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Okul Müdürü Abidin DAYIOĞLU törende öğrencilere  yaptığı konuşmada’’ eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Sizlerin iyi bir öğretimin yanında sağlam  eğitim almış kişilikli  birer fert olarak hayata atılabilmeniz için tüm öğretmenlerimizle uğraş içerisindeyiz. Sizlere düşen görev ailenizin şerefi ve kendi onurunuzu düşünerek çok çalışarak ailenize layık bir öğrenci olmalısınız. Sizler başarılı olduğunuz müddetçe bizler sizi ödüllendirmeye devam edeceğiz. Bütün çalışmalarda emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim’’ dedi.

Ödül töreni ile program sona erdi.