Uzun yıllar Futbol turnuvalarının düzenlendiği Uzuncaorman Mahallesi futbol sahasında bakım yapılmasını isteyen Mahalle sakinleri ve gençler, hayvanların otladığı sahanın bakımı konusunda Hendek Belediyesinden yardım istediler.

Uzuncaorman Mahallesi gençleri “Futbol sahamızın bakımının yapılmasını istiyoruz. Hendek Belediyesi sahamızı düzelterek, tellerin bakımını yapıp, birde hayvan atılması yasaktır tabelası yaparsa büyüklerimizde geri kalanı yapabilirler. Turgut Başkanımızın gençlere verdiği değeri ve önemi biliyoruz. Turgut Başkanımızın sesimize kulak vererek bizlerin kullanabileceği şekilde sahayı yapacağına inanıyoruz” ifadelerine yer verdiler.

Uzuncaorman Mahallesi sakinleri de “Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’nun talimatları ile daha önce bakımı yapılmıştı. Bu bakımın güzel bir şekilde yapılarak Hayvanların değil, çocuklarımızın rahatça top oynayacağı hale getirmelerin istiyoruz. Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’nun gençliğe verdiği değeri biliyor ve gençlerimizin talebini yerine getireceğine inanıyoruz” diyerek isteklerini iletti.