Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek kongresinden sonra yapılan tanışma toplantısına sürpriz ziyaret

 Ak Parti Hendek kongresinden sonra yapılan tanışma toplantısına TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün katıldı.


Ak Parti Hendek teşkilatı tanışma ve bilgilendirme amaçlı toplantı düzenledi. Toplantıda yönetim üyeleri kendilerini tanıttılar. İlçe başkanı Sofu kongre sürecini ve gündem hakkında açıklamalar yaptı . Toplantı sırasında Sakarya milletvekili  Ayhan Sefer Üstün geldi . Mahalle başkanlığından vekilliğe kadar uzanan süreçte bazı anılarını anlattıktan sonra teşkilatın çaycısında başkanına kadar her bireyin üzerine düşen görevleri sevgi ile yaparsa muhakkak o teşkilat başarıya ulaşacağını ve teşkilatları başarılı bir partinin de rahat secim kazanabileceğini teşkilatlarında sorun olmayan  hükümetinde  iç ve dış problemlere daha çok zaman ayırıp uygun  çözümler üretebileceğini  söyledi.

Ayrıca ülke gündeminde olan baraj sistemi , çözüm süreci , Türkiye’nin dünyanın bazı bölgelerindeki itibarını ,  stratejik planların uygulanması konularında açıklamalarda bulundu. 

Toplantıya koordinatör olarak  İl başkan yardımcısı Yavuz Korg’ta katıldı . Yavuz Korg Hendeğin önemli olduğunu  Geçmiş seçimlerde Ak parti ye rakip olabilmek için ittifakların kurulduğunu hatırlatarak yeni süreçte kimseyle kavga etmeden kırmadan  teşkilatın bütün üyelerini kucaklayan bir yönetim olması gerektiğini , önümüzdeki seçimlerde hep birlikte daha güçlü bir Türkiye için çalışmamız gerektiğini söyledi.