Hendek İnşaat Tadilat
MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Hendek’te düzenlenen gezilerde ve köy toplantılarında yaptığı konuşmada, “Sakarya’ya her alanda hiçe sayan AKP zihniyetinden kurtulmanın ilk yolu yerel seçimlerdir” dedi.

 

TEK TEK SOHBET

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Hendek İlçesine ziyaretini gerçekleştirdi. Ünver’in Hendek ziyaretine MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu ,MHP Belediye Meclis Üyesi Adayları ,Kadın Kolları teşkilatı ile birlikte Alparslan Türkeş Caddesi ve Başpınar  Mahallesinde bulunan esnafları gezdiler. Ünver bir yandan ilçe de bulunan tüm esnafları ve vatandaşları ziyaret ederken, il-ilçe kadın kolları üyeleri de bayanlara yönelik düzenledikleri programlarda Orhan Ünver ve Turgut Babaoğlu’na  destek istediler.

 

ZİYARETLER

Esnafla sohbet eden, vatandaşla çay içen Ünver, gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.  Kafkaslar Derneğine ziyarette bulunan Ünver ve beraberindekiler burada dernek üyelerine yönelik yapacakları hakkında bilgiler aktardı. Gün boyu gezilerini sürdüren Ünver, “İlçelerimizi karış karış gezerek vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Her ilçemizin tüm mahalle ve köylerine sık sık gideceğiz” dedi.

 

Gün boyu süren gezilerin ardından akşam programında ise Ünver ve teşkilat üyeleri Kazımiye köyüne konuk oldu. Köy konağında 100’e yakın vatandaşla buluşan MHP’liler burada büyük moral buldu. İlk olarak konuşan Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediyesinin uygulamalarını topa tuttu. Babaoğlu, Hendek halkının kendisine güvenmesini isteyerek, seçimi kazanacaklarını söyledi.

 

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Kazımiye köyünün kendilerine gösterdiği ilgiye teşekkür ederek konuşmasına başladı. Ünver, köy halkına kendisini tanıtmasının ardından Ünver, Büyükşehir yasasını eleştirerek köylerin yaşayacağı sorunlara dikkat çekti. Milliyetçi Hareketin 45 yıllık bir geçmişi olduğuna vurgu yapan Ünver, “Bu davanın kadroları bugün burada sizin huzurunda” dedi.