Hendek Vadi Emlak
Hendek Eğitim Fakültesi Öğrenci Konseyi tarafından 1.si düzenlenen Bayraktepe Geceleri etkinliği Bahar Yarıyılına damgasını vurdu.

Eşsiz manzara eşliğinde canlı müzik ile eğlenen gençler bu etkinliğin geleneksel hale gelmesini istediklerini belirttiler.  Gençler, Bayraktepe Geceleri etkinliği aracılığıyla müzeleri gezdiler, Final öncesi stres attılar, birincisi düzenlenen etkinliğin tadını doyasıya çıkardılar. Dilek feneriyle ışıl ışıl olan Bayraktepenin manzarası görülmeye değerdi konseyin verdiği müjdeli haber gecenin sonunda değerli hocalarımızın ve öğrencilerimizin sevincine sevinç kattı: Bayraktepe geceleri geleneksel hale gelecek.

PDR Bölüm Başkanı ve Öğrenci Konsey Başkan yardımcısı İbrahim Halil Fırtına ‘Öğrencilerin final sınavları öncesi eğlenmelerine ve stres atmalarına vesile olmak beni çok sevindirdi. Her yıl daha da güzelleşecek olan Bayraktepe Geceleri’nin birincisi benim için de çok keyifliydi. Bize destek olan, emeği geçen herkese ve Belediye Başkanımız Ali İnci’ ye teşekkür ediyorum.’

Türkçe Öğretmenliği Topluluğu Başkanı Çağrı Barış Aydın ise şunları söyledi  ‘Beklentimizin çok üzerinde bir gece oldu. Bu vesile ile çevremizdeki güzelliklerden birini daha görmüş olduk, geceleri Bayraktepe gerçekten bir harika.’

PDR bölüm öğrencisi Mahmut Fidancı ‘ Çok güzel bir geceydi, bu geceyi düzenleyen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz, inşallah devamının gelmesini bekliyoruz’.