Hendek İnşaat Tadilat

İlçe Yönetiminin ilk konuğu listede 2. sırada olan Mustafa İsen'i Hendeğin bir bölgesini gezdiren Sofu ve yönetimi , geçtiğimiz Pazar günün listede 4. sırada olan Recep Uncuoğlu’nu ağırladı .

Sofu ve yönetimi Uncuoğlu’nu ilk olarak Bayrak tepe tesislerinde ağırladı . Saat 10 :00 da başlayan program Hendek merkezde esnaf ziyaretleri ile devam etti. Öğle namazını Hendek Büyük Camide kılan Uncuoğlu ve Sofu cami çıkışında yoğun  ilgi ile karşılaştı . Hendeklilerle hatıra fotoğrafları çekildikten sonra esnaf programına kaldığı yerden devam ettiler.

15:00 da Hendek Yeni Mahallede Hendek Kadın Kollarının düzenlediği ev ziyaretine katılan Uncuoğlu misafirlere yeni Türkiye başlıklı bir konuşma yaptı.

İkindi namazından sonra esnaf ziyaretlerine devam eden Sofu ve U Uncuoğlu zaman zaman sokaktaki vatandaşın ilgisi ile karşılaştı.

Akova mahallesindeki ev toplantısına katılan Uncuoğlu akşam namazından sonra Çamlıca mahallesinde ev toplantısı ve esnaf ziyareti ile Hendek ziyareti soran erdi . Uncuoğlu 21 :30 da Hendekten ayıldı.