Hendek İnşaat Tadilat

Edinilen bilgilere göre, Hendek Uludere eski baraj alanında bulunan Gölet’te 30-35 yaşlarında Talip Kurt ölü olarak bulundu.

Vatandaşların ihbarı ile birlikte olay yerine gelen Jandarma ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemleri alarak Savcılık ekiplerini bekledi.

Olay yerine gelen Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Âdem Aydemir ve Savcı Ekrem Güven’in ilk incelemelerinin ardından olay yerine gelen Afad ekipleri tarafından ceset bulunduğu yerden çıkartılarak Hendek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olay yerinde erkek giysilerinin yanı sıra bayan giysilerinin de bulunması üzerine Savcılık tarafından Afad ekiplerince ikinci bir arama tarama çalışması başlatıldı. Afad ekipleri yaptığı inceleme sonrası gölette ikinci bir şahsa rastlanmadı.

Hendek Kaymakamı  Mustafa Ayhan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu  Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, olay yerine gelerek olay hakkında bilgiler aldı.

Olay ile ilgili tahkikat devam ediyor. Gölette ölü bulunan Talip Kurt'un cesedi ölüm nedeninin tespit edilmesi için Istanbul adlı tip kurumuna gönderildi.