Hendek İnşaat Tadilat

Sakarya İl Ülkü Ocakları tarafından başlatılan kampanya, köy okullarında okuyan öğrencilere kırtasiyelik yardım malzemelerini kapsıyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Serdar Gül, “Köy okullarını gezdim, durumun iyi olmadığını fark ettim. Bir kalem, bir silgi ile belki kardeşlerimizin gönlünü kazanarak, memleketimiz için hayırlı evlat olmalarını sağlarız diye düşündüm.

“MERKEZDEKİ ÇOCUKLAR KADAR ŞANSLI DEĞİLLER”

Köy okullarında okuyan kardeşlerimiz merkezdeki ögrenciler kadar malesef şanslı değiller. Daha zor şartlarda okumaya çalışıyorlar. Sakarya Ülkü Ocakları olarak ilimizin köy okullarına yardım kampanyası yapıyoruz. Yardımın teslim edileceği arkadaşın ismi ve telefon numarası afişlerimizde yazılı. Yardım yapmak isteyenler Enes Elmacı’ya 0 534 679 51 52 nolu cep telefonundan ulaşabilirler. Ülkücü camiadan ve Sakarya halkından kampanyamıza destek bekliyoruz” dedi.

Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, kampanyaya ilişkin hazırlanan afişi sosyal medya üzerinden paylaşırken, destek çağrısında da bulundu.