Hendek Vadi Emlak
Hendek Ülkü Ocaklarında Üniversite Kampüs başkanlığına Fatih Demirtaş getirildi.

Hendek Ülkü Ocakları Binasında gerçekleşen bayrak devir teslim törenine MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi A.Adayları Cengiz Şişman ,Hüdaverdi Bahadır,Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal,Yönetim kurulu üyeleri ve ülkücü gençler katıldı.

Görev teslimi öncesi Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal “ Yaptığımız bu görevlendirme ile birlikte bu çalışmalarımız Üniversite gençliğimize ve ülkü ocakları teşkilatımıza çok faydalı olacaktır. Burada yetiştireceğimiz donanımlı gençlerimiz ile vatanımız,milletimi ve Bayrağımız için hayırlı hizmet edeceklerine inanıyorum.Bizim için Hendek’li gençler ne ise Üniversiteli kardeşlerimiz de odur.Hiç bir zaman ayrımcılık yapmadık ve yapmayacağız.Üniversite gençliği bizlere emanettir.Yeni göreve gelen kardeşimize hayırlı olması temennisinde  bulunuyor başarılar diliyorum” dedi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel’de Gençlerin her zaman maddi ve manevi yanlarında olacaklarını belirterek hayırlı evlatlar ve gençliğin yetişmesi için üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal Türk Bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim’i Üniversite Kampüs Başkanlığı görevine getirilen Fatih Demirtaş’a teslim etti.

Türk Bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim’i teslim alan Üniversite Kampüs Başkanı 3.Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü Öğrencisi Fatih Demirtaş telsim aldığı bayrağı en güzel yere getirmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaları gerçekleştireceğini söyleyerek Ülkücü Yemini etti.

Üniversite Kampüs Başkanı 3.Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü Öğrencisi Fatih Demirtaş ve yemin törenine katılanlar hep birlikte Ülkücü yemini etmesinin ardından program sohbet ile devam etti.