Ülkü Ocakları Hendek ilçe Başkanı Sıtkı Yaz Ülkü Ocakları Teşkilatı Orta Öğretim gençleri ile birlikte Çanakkale ruhuna bürünen kıyafetleri giyerek  o günlere ithafen esnaf ve vatandaşlara 1 Bardak Üzüm Hoşafı ile 1 Dilim Peksimet ikramında bulundu.

Ülkü Ocakları Hendek ilçe Başkanı Sıtkı Yaz Çanakkale Zaferinde Askerimizin giydiği kıyafetleri Ülkü Ocakları Teşkilatı Orta Öğretim gençleri daha sonra ilçe merkezinde Esnafları ziyaret ederek, vatandaşlara da 1 Bardak Üzüm Hoşafı ve 1 Dilim Peksimet ikram etti.

Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz “Ecdadımızın Çanakkale Savaşı'nda canıyla kanıyla o zor zamanlarda 1 Bardak Üzüm Hoşafı ile 1 Dilim Peksimet yiyerek bizlere emanet ettiği bu müstesna vatanın bekçileri olan Ülkü Ocakları olarak, bir nebze olsun o günleri unutturmamak adına Çanakkale Ruhuna bürünen Ortaöğretim Teşkilatımız İle Esnaflarımıza ve Vatandaşlarımıza 1 Bardak Üzüm Hoşafı ile 1 Dilim Peksimet ikramında bulunduk. Şehitlerimizin Ruhları Şad, Mekanları Cennet Olsun. Çanakkale Geçilmez” ifadelerine yer verdi.