Hendek Vadi Emlak

Sakarya Ülkü Ocakları’na Ziyarete Gelen Olcay Kılavuz’u Sakarya il ocak başkanı Serdar Gül , yönetimi ve ülkü gençler karşıladı .
Sakarya Ülkü Ocakları il binasında ülkücülerle bir ara gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz sohbet havasın da geçen ziyaret’te  Ülkü Ocakları : Türk Milletinin Teminatı , Umudu ve Yarınlarıdır.
Sakarya Ülkü Ocakları Teşkilatı ile bir araya gelen Olcay Kılavuz “ Ülke Gündeminde ki Görüşlerini , Türk Dünyasına karşı i. Ve dış odakların oynamış olduğu oyunları dile getirerek çok dikkatli olunması gerektiğini vurgulayarak ülkücü haraketin önemine değindi .Ülkücü Hareketin bize cennet mekan Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ Beyefendi ve Ülkücü şehitlerden emanet kaldığını ve bu kutsal emanete en iyi şekilde sahip çıkacak kurumunda Ülkü Ocakları olduğunu dile getirdi . Milliyetçi Ülkücü gençlere öncelikle eğitimlerine yönelmelerine Türk milletinin gelecek umudu olacak kendilerini güvenmelerini ve çok çalışmalarını istedi”  ifadelerine yer verdi . 
Olcay Kılavuz yaptığı  konuşma ardından Sakarya Ülkü Ocaklarının yaptığı faaliyetler hakkında bilgi aldı.
Sakarya il ve ilçe ocak teşkilatının yaptığı faaliyetler hakkında bilgiler veren  Sakarya Ülkü Ocak İl Başkanı Serdar Gül .
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Olcay Kılavuzun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti .
ziyaret sonunda .
Sayın Olcay Kılavuz’a il ocak başkanı sayın Serdar Gül tarafından Sakarya Ülkü Ocakları adına Hediye Takdim Edildi .