Hendek Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim kurulu üyesi ve Ortaöğretim Başkanlığı yapan Ömer Çevik için asker uğurlama programı düzenlendi.

Programa MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Kalk, Yönetimi, Çevik’in babası ve arkadaşları katıldı.

Vatani görevini yerine getirmek üzere askere gidecek olan Ömer Çevik ve askere gidecek olan gençler için Kuran-ı Kerim okundu dualar edildi.

Okunan Kuran-ı Kerim ve duanın ardından MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu “Ülkü Ocağından Peygamber ocağına giden kardeşimiz ve tüm gençlerimizin hayırlısı ile gidip gelmesini temenni ediyorum” diyerek Afrin harekatında olan Mehmetçiklerimizin de Allah yar ve yardımcısı olsun dileklerini iletti.

Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Kalk “Kardeşimizden Biz Razıyız Allah'ta razı olsun. Allah’ın izniyle gidip vatani görevini en iyi şekilde ifa etmesini ve bu kutsal görevde yüce Allah’ın Yâr ve yardımcısı olmasını niyaz ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Vatani görevini yerine getirmek üzere askere uğurlanan Ömer Çevik ve Ülkücüler Ülkücü yemini etti.