Final maçında Delta Teknik firması, Özler Teknik firmasını 5-3’lük bir skor ile mağlup ederek şampiyonluk kupasına ulaşan taraf oldu.

Veteranlar Berabere Kaldı

Final günü “Veteranlar Müsabakası” ile başladı. Firma sahiplerinin karşılaştığı iki takımın mücadelesi berabere sonuçlandı.

3.lük Tek Yapı’nın

Veteran takımların karşılaştığı maçın ardından turnuvanın üçüncü takımının belirlendiği 3.’lük mücadelesi gerçekleşti. Tek Yapı ile Akel Teknik takımlarının karşılaşmasında penaltı atışları sonucu gülen taraf Tek Yapı oldu. Takım turnuvayı üçüncülük ile tamamladı.

Şampiyon Delta Teknik

Günün en son ve beklenen karşılaşması olan final karşılaşmasında Delta Teknik ile Özler Teknik takımları karşılaştı ve rakibini 5-3’lük bir skor ile mağlup eden Delta Teknik, turnuvada şampiyonluğa ulaşan taraf oldu.

29 gol ile Delta Teknik takımından Agah Şen gol kralı oldu.

Attığı 29 gol ile turnuvanın gol kralı olmayı başaran Delta Teknik takımından Agah Şen’e ödülü SATSO 7. Meslek Komitesinden Meclis Üyesi Ali Candan tarafından takdim edildi.

Kupa Töreni

Turnuvanın kupa töreninde; turnuva üçüncüsü Tek Yapı takımına kupasını ve oyunculara madalyalarını SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş takdim etti.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Özler Teknik takımına kupa ve madalyalarını SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar takdim etti.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Delta Mühendislik takımına kupa ve madalyaları Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç tarafından takdim edildi. Aynı zamanda Sakaryaspor’a destek olmak için 7.Meslek Komitesi tarafından alınan 54. yıl özel forması da Cumhur Genç tarafından şampiyon takıma hediye edildi.

Kupa sonrası Delta Teknik Ortakları Mustafa Göbeloğlu ve Salih Kılınçarslan şampiyon takımı yemeğe götürdü.