2007 yılından bu yana hizmet veren ilk ve tek profesyonel oto ekspertiz firması OTOTRAPOR törenle hizmete açıldı.

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK KURUMSAL FİRMASI

D-100 Karayolu Kemaliye Mahallesi yan yolda hizmete açılan işletmeciliğini Emre Akın’ın yaptığı OTORAPOR Ekspertiz açılışına Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, MHP İlçe Yönetimi, MHP Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz, MHP Meclis Üyesi Nigar Görüm ve vatandaşlar katıldı.

HENDEK’E DEV YATIRIM

OTORAPOR Ekspertiz alıcı ve satıcılarla bir araya gelerek ekspertiz yaptırabilecekleri, anlaşabilecekleri, satın alacakları yada satacakları araçla ilgili her türlü konuyu danışabilecekleri, fikir alabilecekleri ve pazarlık yapabilecekleri rahat bir ortam sunuyor.

Hendek’te kurulan OTORAPOR Ekspertiz Hendek bayisi profesyonel ekip ve malzemeler ile 4x4 test mekanizmaları ile siz değerli vatandaşların hizmetine sunuldu.

OTORAPOR firması ekspertiz yapılan araçlara 1 yıl Kaporta ve Boya veya 1000 km mekanik garanti kapsamında hizmet verecek.

Ekspertiz firmasından yararlanmak isteyen vatandaşlar beklememek adına 0532 664 9954 nolu telefondan randevu alabilir veya www.otorapor.com  üzerinden online randevu alabilecekler.

OTORAPOR Hendek Bayisi işletme sahibi Emre Akın açılışa katılan Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve misafirlere katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.