Hendek İnşaat Tadilat
Sakarya ili nin Hendek ilçesine bağlı Hendek Dikmen Köyü Türkiye de bir ilke ima attı.


Bun dan 10 yıl önce kurulan Hendek Dikmen koyu sitesi bu gün 10 yaşında olduğunu bildiren site kurucusu Kadir KAZIN ilk etapta köyü ve hendek ilçesini tanıtmak amacıyla kurduğunu belirten site nin dün itibariyle 10 yıldır yayında olduğunu belirtti.


Hendek İlçesin de yer alan yaylalar dan Hendek Dikmen yaylasının tanıtımı ve yöre geçim kaynakları, yörede yürütülen festival ve günler gibi bir  çok bilgiye ulaşa bileceğiniz sayfanın editörü Kadir KAZIN, gelecekte sayfanın çok çeşitli bilgileri paylaştığını bu bilgilere hendek halkı ve çevrede bulunan gurbetçilerin ilçe nin doğal güzelliklerini tanıtmayı amaçladığını belirtti.

 

 2001 – 12 – 27 tarihinde kurulan sitenin dün itibariyle 10 yaşına bastığı öğrenildi. Site  içerik bakımından incelendiğinde 10 yılı aşan süredir yayın yapması nedeniyle, bir çok  fotoğraf galerisi ile adeta internet üzerinde zamana tanıklık etmektedir. Bunun yanı sıra yerel ve ulusal gazetelere ilk köy sitesi başlıkları ile haber konusu olmuştu.

Köyün doğal güzellikleri, geçim kaynakları , köy den haber ve fotoğrafların yanı sıra çeşitli köy yayla şenliklerin den çeşitli video çekimlerini bula dokümanlara ulaşa bilmektesiniz.

Siteye www.hendekdikmenkoyu.com adresinden inceliye bilmektesiniz.