Hendek Vadi Emlak

HENDEK BOĞAZSPOR LİDERİ EVİNDE DEVİRDİ

Maçın aşlama vuruşundan önce Sapanca Kurtköyspor yöneticileri Boğazspor kaptanına çiçek taktim ederek başarılar dilediler

Kurtköyspor futbolcuları ise Hendek Boğaz spor yedek kulübesine giderek başarılar dileyip maçın Fair-play içericinde geçmesini dilediler.

Maçın başlama vuruşlayla birlikte ilk atak konuk Hendek Boğazspordan geldi ve Hakan'ın atığı golle öne geçen taraf konuk Boğazspor oldu maçın onuncu dakikasında Kurtköyspor Talha ile eşitliği yakaladı.

Maçın 35. dakikasında konuk ekip Hendek Boğazspor Tarık ile bir gol daha kazandı ve ilk yarı Boğazspor’un 2-1 üstünlüğüyle kapandı.

İkinci yarı orta saha mücadelesi şeklinde geçerken maçın 70. dakikasında ev sahibi Kurtköyspor geliştirdiği atakta Ş.Burak'la bir gol kazandı ve skoru 2-2 getirdi. Maçın 85. dakikasında Kurtköyspor’dan Mustafa Kırmızı kartla oyun dışı kaldı Ataklarını sıklaştıran konuk Hendek Boğazspor 87. ve 90+3'de Kadir'le kazandığı iki golle maçtan 4-2 galip ayrıldı.

Hendek Boğazspor sponsorluk anlaşması yaptığı Hendekli İş adamı Metin Türedi’nin ayağı uğurlu geldi. Sezonun ilk yarısının son maçında lider Sapanca Kurtköysporu 4-2 yenerek ilk yarıyı galibiyetle kapadı.

Kurtköyspor: 2

Boğazspor: 4

Stat: Sapanca Kurtköy

Hakemler: Murat Baş, Gökhan Tezgel, Şeref Kerem Ayvaz

Sapanca Kurtköyspor: Hilmi, Emre(Enes), Y.İrfan, Esat, Mustafa, K.Ensar, Mesut, Emin, Talha, İlhan (Ş.Burak), M.Ener

Antrenör: Hasan Genç

Hendek Boğazspor: Çetin, Davut, Birol, Kudret, Bahadır, Olcay, Gökhan (Fatih) (Özgür), Hakan, Tarık, Kadir, Uğur (Emre)

Antrenör: Aslan Taşkın

Goller: Dk: 10 Talha, Dk 70: Ş.Burak (Sapanca Kurtköyspor)

Dk 2 : Hakan, Dk:35 Tarık,  Dk: 87 - 90+3 Kadir (Boğazspor)

Kırmızı Kart: Dk 85 Mustafa (Kurtköy Spor)

 

Maç sonu lideri deviren Bogazspor'lu futbolculara işadamı Metin Türedi galibiyet yemeği verdi.