Hendek Vadi Emlak

Hendek’te sevilen ailelerden Yener ve Fatma Çaltepe çiftinin oğulları ilçemiz esnaflarından Şenol, Yusuf ve Ayla Alandilek çiftinin kızları Tuğçe ile düzenlenen muhteşem düğün cemiyeti ile dünya evine girerek bir ömür boyu mutluluğa yelken açtılar.

ENG Garden düğün salonunda Tuğçe ile Şenol Çaltepe’nin düğün cemiyetine, Siyasi parti temsilcileri, iş adamları, esnaflar, sevenleri ve yakınları katıldı.

Havai fişek gösterileri altında salona giren Tuğçe ve Şenol çiftinin pasta kesimini gerçekleştirmesinin ardından nikâh töreni düzenlendi.

Tuğçe ve Şenol çiftinin Nikâhını Belediye Nikah memuru kıyarken şahitliklerini ise Cumhur Dervişoğlu, Bertan Kılıç, Şeyma Kılıç ve Mine Demirel yaptı.

Nikah töreninin ardından yoğun katılımın olduğu düğün cemiyetinde Tuğçe ve Şenol çifti mutluluklarını sevenleri ve yakınları ile gönüllerince eğlenerek pekiştirdiler.

Çaltepe ve Alandilek aileleri çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Haberhendek ailesi olarak dünya evine giren Tuğçe ve Şenol Çaltepe kardeşimize ömür boyu mutluluklar dileriz.