Türkiye Sakatlar Derneği Hendek Temsilcisi Murat Polat açıklamasında; "Kurban Bayramında Hendekte ihtiyaç sahibi engelli kardeşlerimizi düşünen hayırsever vatandaşlarımızın kurban etleri TSD(Türkiye Sakatlar Derneği)  aracılığıyla ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza dağıtıldı. İlk defa yapılan Kurban Eti Dağıtımı organizasyonumuzda bir aksaklık olmadı. Ayrıca OSKAR Şekerleme ve Lokum firması da et dağıtım organizasyonumuza pişmaniye ve lokum desteği verdi" dedi.

 

Hayırseverlerden İhtiyaç Sahibi Engellilere Kurban Eti

Türkiye Sakatlar Derneği Hendek Temsilciliği ihtiyaç sahibi Engellilere Kurban eti dağıttı. Hayırsever Vatandaşların kestiği kurban etlerinin dağıtımında aracılık yapan TSD Hendek Temsilcisi Murat Polat bir açıklama yaptı.

 

Türkiye Sakatlar Derneği Hendek Temsilcisi Murat Polat açıklamasında "Kurban Bayramında Hendekte ihtiyaç sahibi engelli kardeşlerimizi düşünen hayırsever vatandaşlarımızın kurban etleri TSD(Türkiye Sakatlar Derneği)  aracılığıyla ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza dağıtıldı. İlk defa yapılan Kurban Eti Dağıtımı organizasyonumuzda bir aksaklık olmadı. Ayrıca OSKAR Şekerleme ve Lokum firmasıda et dağıtım organizasyonumuza pişmaniye ve lokum desteği verdi. Hayırsever Vatandaşlarımıza gösterdikleri duyarlılık için TSD Hendek Temsilcisi olarak Yönetimim adına teşekkür ediyorum’’ Dedi.

 

Hendek Türkiye Sakatlar Derneği Yönetim Listesi

 

Murat Polat         Temsilci

Metin Birinci.         Yönetici

Aydın Taşkın          Yönetici

Mahfuz  Erçakır.    Yönetici

Recep Okumuş.    Yönetici

Yüksel. Çiftçi.         Yönetici