Hendek İnşaat Tadilat
Tonya Trabzonspor Taraftarlar Derneği üyesi,  şike protestosu, adalet aramak ve takımına kupa verilmesi için Trabzondan yola çıkan ve yürüyerek İstanbul’da bulunan Türkiye Futbol Federasyonun’a (TFF) binası önünde yürüyüşünü tamamlayacak olan 51 yaşındaki Muhammed Çelik , Hendek'te mola verdi.

Şike davalarında yaşanan olaylar sonucu 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasının kendilerine verilmesini talep etmek ve adalet aramak amaçlı yürüyor.

Hendek’te mola veren Muhammet Çelik’i ,Emekli İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hüdaverdi Bahadır karşıladı.Bir gece konaklayacak olan Muhammet Çelik ,sabah saatlerinde Hendek’ten hareket ederek yürüyüşüne kaldığı yerden devam edecek.

Emekli İlçe Gençlik ve Spor müdürü Hüdaverdi Bahadır ,Çelik’e çıktığı bu yolda başarılar dilerim.Kazasız belasız hedefine ulaşmasını temenni ederim” dedi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Çelik, takımının haksızlığa uğradığı düşüncesi ile adalet aradıklarını ve tepkilerini bu protesto yöntemiyle dile getirdiklerini belirterek, “Temiz futbol, adalet için, 2011 yılında Trabzonspor’un gasp edilen kupası için Türkiye Futbol Federasyonu’nun İstinye’de bulunan binasının önüne kadar yaklaşık bin kilometrelik yol için yürüyüşe çıktım. Hendek ilçesinde beni karşılayarak misafir eden Emekli İlçe Spor Müdürü Hüdaverdi Bahadır’a çok teşekkür ediyorum.