Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Esnaf Odası Başkan Adaylığı ve ilçe esnaflığı yapan Orhan Topçu ilçe merkezinde kurulan Kermes ve Hayır çarşılarının esnafı zor durumda bıraktığını söyleyerek Esnaf Odası Başkanının siyasete teslim olduğunu söyledi.

Topçu yaptığı yazılı açıklama ile eleştirilerini dile getirerek şu ifadelere yer verdi.Hendek Esnafı hayır işlerini sever,Camilere,Kuran kurslarına ,hayır çarşılarına ve hastalara yardımı esirgemez.Hendek Esnafından toplanan yarımlarla hayır çarşısı kurulması esnafımız zor durumda bırakmıştır.

Merkezde kurulan hayır çarşımız,köfte ,döner dükkanlarını ,etrafındaki lokantaları ve büfeleri zor durumda bırakmıştır.

Esnafımız kirasını,elektriğini ,telefonunu ,kredisini ve kredi kartlarını ödemekte zorlanırken, hayır çarşıları ve kermesler esnafımıza darbe vurmuştur.Esnaf Odası yönetimi ,Belediye başkanımıza ve Kaymakamlık ile irtibata geçerek ,hayır çarşılarını esnafımızın etkilenmeyeceği bölgeye çıkarabilir.Esnaf için Belediye Başkanımız ile birlikte ortak çalışabilirdi.

Esnaf Odası Başkanımız Siyasete teslim olmuştur.Hendek Esnafının sorunlarıyla ilgilenmemiştir. % 65 Esnafın istemediği bir yönetim ne kadar hizmet verir oda soru işaretidir.