Hendek Vadi Emlak
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, devam eden ilçe yatırımlarına bir yenisinin daha ekleneceğinin müjdesini verdi. Toçoğlu, “Altyapı ve üstyapı hizmetlerinin yanı sıra ilçelerimizde sosyal yaşamın daha da canlanması için Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi projemizi hayata geçireceğiz” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun seçimlerde açıkladığı bir projenin daha çalışmaları başladı. İlk etapta hizmet sınırlarına yeni dahil olan ilçelerin altyapı, su ve yol çalışmalarını başlatan Büyükşehir, şimdi de ilçelere Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezleri kuruyor. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ilçelerin sosyal gelişimine önemli katkı sağlayacak projenin çalışmalarına başlandığını ifade etti.

 

Sosyal yaşam daha da canlanacak

Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Hizmet sınırlarımıza yeni dahil olan ilçelerimizde büyük bir süratle altyapı çalışmalarına başladık. Geyve, Pamukova, Kocaali, Karasu, Kaynarca ve Taraklı sağlam altyapıya kavuşuyor. Aynı zamanda ilçelerimizde asfalt çalışmalarımız da devam ediyor. Altyapı ve üstyapı hizmetlerinin yanı sıra ilçelerimizde sosyal yaşamın daha da canlanması için Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi projemizi hayata geçireceğiz” diye konuştu.

 

Geleceğimiz için

Projenin detayları ile ilgili bilgiler veren Başkan Toçoğlu, “Hayata geçireceğimiz merkezlerde SAMEK kurslarımız yer alacak. Hemşerilerimiz için tiyatro, sinema gösterimleri ve konferanslar düzenlenecek. Merkezde butik konferans ve eğitim salonları, kütüphane ile spor alanları da bulunacak. İlçelerimizin sosyal gelişimini arttıracak, çocuklarımıza, kadınlarımıza ve ailelerimize sosyal desteklerin verileceği Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi projemizi kısa süre içerisinde hayata geçireceğiz. Hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.