Hendek İnşaat Tadilat
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve ilçe yönetimini makamında ağırladı. Başkan Toçoğlu, “Milletimizin bize olan teveccühünü ve güvenini boşa çıkarmamak için hep birlikte gece gündüz çalışacağız. İlçelerimizi standardı yüksek hizmetlerle buluşturmaya, daha yaşanabilir Sakarya’yı oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar ve ilçe meclis üyeleriyle bir araya geldi. Gerçekleştirilen ziyarette açıklamalarda bulunan AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Çınar, “Büyükşehir Belediye Başkanımız başta olmak üzere, Arifiye Belediye Başkanımız, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla birlikte gece gündüz çalıştık; çalışmalarımızın da sonucunu aldık. Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman yanımızda oldu. Çok şükür ilçemizden yüksek bir oy oranı ile birinci parti olarak çıktık. Hepimiz için hayırlı olsun. Milletimiz için, Sakarya’mız için, Arifiye’miz için hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Büyükşehir’in yanındayız

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ise, “Yoğun bir şekilde çalıştığımız seçim sürecinin ardından Arifiye’de, Sakarya’da ve memleketimizde gerçekten yüksek oylara ulaştık. Bu yüksek oylar tabi bize ağır bir yük getiriyor. İnşallah Arifiye’mizde, Sakarya’mızda yaşayan ve bize güvenen vatandaşlarımızın hiçbirini mahcup etmeyeceğiz. Arifiye olarak her zaman Büyükşehir Belediye Başkanımızın yanında olduk, inşallah bu birliktelik devam edecek. Tüm mahallelerimize adaletli bir şekilde hizmet ulaştıracağız. Allah mahcup etmesin” şeklinde konuştu.

 

Daha yaşanabilir şehirler

Arifiye Belediye Başkanı Karakullukçu, İlçe Başkanı Çınar ve meclis üyelerine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Ana kademesiyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla ve belediyesiyle bütünleşerek güzel bir seçim dönemi geçirdik. Arifiye Teşkilatımız ve Belediye Başkanımız bu süreçte çok çalıştı. Alınan oy oranı bu çalışmayı yansıtıyor. Allah mahcup etmesin diye dua ediyoruz. Milletimizin bize olan teveccühünü ve güvenini boşa çıkarmamak için hep birlikte gece gündüz çalışacağız. İlçelerimizi standardı yüksek hizmetlerle buluşturmaya, daha yaşanabilir Sakarya’yı oluşturmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.