Hendek Vadi Emlak
Hendek Ortaköy ziyaretinin ardından Hendek ilçe merkezinde esnafları gezen ve onlarla sohbet eden Başkan Toçoğlu, esnafların talep ve şikâyetlerini dinledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun esdnaf ziyaretinde AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,Belediye Başkanı Ali İnci,AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri,AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

İlçe Merkezinde esnafları gezen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “AK Parti iktidarı ile köylerimiz, ilçelerimiz, şehirlerimiz çok daha yaşanabilir ve modern bir görünüme kavuşuyor. Şehrimizin her yanında birbirinden değerli yatırımları birer birer hayata geçiriyoruz. Belediyelerimiz hizmette birbiri ile yarışıyor. Biriz, birlikteyiz. Hep birlikte daha güçlüyüz. Çalışmalarımızı aksatmadan sürdürecek, şehrimizi çok daha ileri noktalara götüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Toçoğlu ,İnci,Sofu ve beraberindekiler Belediye yanında bulunan Belde Taksi durağında Taksici esnafı ile bir süre sohbet etmeyi de ihmal etmediler.

Toçoğlu ve Sofu esnaf ziyaretinin ardından AK Parti Hendek İlçe Teşkilatına geçtiler.İlçe teşkilatında Kadın Kolları ile bir araya gelen Toçoğlu AK Parti Kadın Kolları teşkilatı ile bir süre sohbet ederek Kadın kollarının taleplerini dinledi.

Toçoğlu AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaretin ardından Pazaryeri esnafını ziyaret etti.

Pazar yerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Toçoğlu ve beraberindekiler sohbet ederek Esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinlediler.