Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Ticaret Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin Turizm Haftası ile ilgili olarak hazırladığı program, Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Turizm Haftası nedeniyle düzenlenen Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Melih Engin, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü A.Osman Baloğlu, Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Umur Çeşme,Okul Müdürleri,Öğretmenler veliler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından açılış konuşmasında Turizmin önemine değinen Okul Müdürü Umur Çeşme “ Turizm haftası sahip olduğumuz turistik değerlerin tanıtılması ve korunması için büyük bir öneme sahiptir.Tüm yıl olmakla birlikte özellikle bu hafta  içinde Turizmin ülke ekonomisine,kaynaşmamıza olan katkısı hakkında bilinçlenmek hepimizin vazifesidir.Programda emeği geçen herkese ve katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından şiirler,Oratoryo,Folklor,Tiyatro gösterileri sunumu yapıldı.

Program sonunda Ortaokullar arası slogan yarışmasında 1.olan Fatih Ortaokulundan Fatmanur Ayar,Atikehanım Ortaokulundan  2. Zühre Kara ,Atikehanım Ortaokulundan 3. Elifnur Hancı ,

İlköğretim Okullar arası Resim yarışmasında Atikehanım İlkokuldan Gizem Yan birinci olurken , Aynı okuldan Beyza Taşkıran ikinci,Öznur Kesmetaş üçüncü oldu.

Liseler arası afiş yarışmasında ise Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri Mümin Bayraklı,z.SENA Deniz ve İnci Can’a çeşitli hediyeler verildi.