Hendek Vadi Emlak
Türk Hava Kurumu (THK) Hendek Şubesi Başkanı Meliha Polat Kaymakam Mustafa Ayhan’ı makamında ziyaret etti.

Türk Hava Kurumu Hendek Şubesi Başkanı Meliha Polat,Sayman Bircan Konuk ve Genç kanat üyesi Adem Çelik ,Kaymakam Mustafa Ayhan’ı makamında ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundular.

THK Hendek Şubesi Başkanı Meliha Polat Türk Hava Kurumunu Hendek’te daha iyi konuma getirmek için çalışmaları gerçekleştireceklerini belirterek Kaymakam Mustafa Ayhan’a teşekkür etti.

Kaymakam Mustafa Ayhan THK’nın daha çok gönüllü ve iyeye ihtiyacı olduğunu ve bu konuda çalışmaların gerçekleştirilmesi gerektiğini belirterek her köyden gönüllü ve üyeler ile daha güçlü olacağını söyleyerek THK Hendek şube Başkanı Meliha Polat’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

THK Hendek Şubesi saymanı Bircan Konuk Eskişehir’de 10 Radyo kontrollü uçakların uçurulması konusunda aldığı eğitim hakkında Kaymakam Mustafa Ayhan’ı bilgilendirdi.

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte THK Hendek Şubesi fitre ve zekat zarflarının dağıtımına başladı.Fitre ve Zekat’lar dan elde edilen gelirle THK Hendek Şubesi ilçe gençlerini ücretsiz eğitime gönderecek.

Türk Hava Kurumu Hendek Şubesi 24 Ağustos ve 17 Eylül tarihlerinde İlçe gençlerinden Adem Çelik,Ferhan Erbay ve Tufan Şen’i Eskişehir İnönü’de THK’nın verdiği serbest atlayış ve planör Eğitimi almak üzere bir haftalık Eğitime gönderiyor.