Hendek İnşaat Tadilat

Arçelik- Beko servisi işletme sahibi Atilla Tezgel, Mevlid Kandili nedeniyle yayımladığı mesajında “ Bugün rahmet elçisi, iki cihan güneşi, ahlak ve iman kalesi Efendimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V)  yeryüzünü şereflendirişini idrak ediyoruz. Mevlid-i Nebi'nin tertemiz manevi havasını derinlerimize çekiyor, ruhumuza nakşediyor ve kalbimizle buluşturuyoruz.

Riya, inkar, yalan, aldatma, vefasızlık altın çağını yaşa da, Efendimizin tebliğiyle umut buluyor, O'nun kutlu nasihatleriyle huzur duyuyoruz. Resul-i Ekrem Efendimiz beşeriyeti, tüm mahlukatı fazilet ve hidayet nuruyla aydınlatmış, doğru ve adaletli olmanın güzelliklerini öğretmiştir.

Bedende yaşadıkları halde ruhen na-mevcut olanlar, vicdanları paslananlar, kalpleri kararanlar inşallah bu akşamın feyziyle tövbe ederler. Ne mutlu bizlere ki, O'nun izindeyiz, O'nun peşindeyiz ve O'nunla fani hayatın engellerini aşıyoruz. Dualarımızın kabül gördüğü bu mübarek günde bütün islam aleminin kandilini kutluyor, dualarının kabül olmasını cenab-ı haktan niyaz ediyorum. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.