Hendek İnşaat Tadilat
İzmir Işıkkent’i 3-2 ile geçen Hendekspor’lu Yıldızlara  bu sonuç üst tura çıkmak için yeterli olmadı.

Ankara’da yapılan Yıldızlar Voleybol Final Grubu üçüncü maçında Hendekspor, İzmir Işıkkent ile karşılaştı. Rakibini 3-2 ile geçen temsilcimiz, sayı averajıyla üst tura yükselme şansını kaybetti.

Averajla elendi

Hendekspor, Ankara’da devam eden Yıldızlar Voleybol Final Grubu üçüncü karşılaşmasında İzmir Işıkkent ile karşılaştı. Baştan sona büyük denge içerisinde geçen müsabakada mavi-siyahlı bayanlar kazananın beşinci setin sonunda belli olduğu maçı 3-2 kazandı. Hendekspor bu sonuçla gruptaki ikinci galibiyetini alırken, temsilcimiz verdiği iki set sonunda sayı averajıyla bir üst gruba çıkma şansını yakalayamadı.

Çok yazık oldu

Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, İzmir ışıkkent önünde kazanmalarına karşın verdikleri iki setin üst tura yükselmelerine engel olduğunu söyledi. Demir, “Güçlü rakibimiz karşısında çok iyi mücadele etti. Beşinci sette dahi olsa maçı kazandık. Ancak ilk maçta kötü oyun ve aldığımız yenilgi bizim üst tura çıkmamızı engelledi. Buraya kadar başarıyla gelen sporcularımı gösterdikleri performanstan dolayı kutluyorum” dedi.