Hendek Vadi Emlak

Yarı finalde Galatasaray’a kaybeden Hendekspor üçüncülük maçına çıkacak

Ankara’da devam eden Genç Bayanlar Voleybol Final Grubu’nda Hendekspor, yarı finalde Galatasaray ile karşılaştı. Rakibine 3-0 kaybeden Hendekspor final şansını kaybetti. Mavi-siyahlı bayanlar üçüncülük maçında 12.00’da Ankara Karşıyaka ile karşılaşacak.

Finale kalamadı

Hendekspor, Genç Bayanlar Voleybol Final Grubu’nda yarı final maçında Galatasaray ile karşılaştı. Büyük bir denge içerisinde geçen müsabakada mavi-siyahlı bayanlar, güçlü rakibine 25-23, 25-23 ve 25-21’lik setlerle 3-0 mağlup oldu. Final şansını kaybeden Hendekspor üçüncülük karşılaşmasında bugün 12.00’da Ankara Karşıyaka önünde kürsüye çıkma mücadelesi verecek.

Üçüncülük aşkına

Türkiye’de son dört takıma adını yazdırarak büyük bir başarı elde eden Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, başa baş geçen maçta hakem ve ufak hataların sonucu belirlediğini söyledi. Demir, “Finale çıkmak istiyorduk. Ancak olmadı. Yinede büyük bir iş başardık. Bugün üçüncülük maçını kazanarak Hendekspor’u, Türkiye üçüncüsü yapacağımıza inanıyorum. Bu sporcularım her türlü takdiri hak ediyor” dedi.