Hendek İnşaat Tadilat
ADD (Atatürkçü Düşünce Derneği) Hendek Şubesinin düzenlediği Temel diksiyon eğitimi ve etkili konuşma sanatı eğitimi Hendek Eğitim Fakültesi Konferans salonunda yapılan iki günlük eğitim sonrası sona erdi.

İki günlük verilen Temel diksiyon eğitimi ve etkili konuşma sanatı eğitimi sonunda 55 katılımcıya Katılım belgeleri verildi.

Seminer sonu ADD Hendek Şube Başkanı Saliha Nal “İnsanı diğer varlıklardan ayıran en önemli özellikler düşünebilme,düşündüğünü ifade edebilme ve eğitebilme yeteneğidir.Topluluk önünde konuşurken sesimizin titremesi yada kayması , aklımızdan geçenleri istediğimiz şekilde ifade edemememiz,jest ve mimiklerimizi nasıl kullanacağımızı bilemememiz,konuştuğumuz topluluğun ilgisinin devamlılığını sağlayamamamız çoğumuzun en büyük problemlerindendir.Semineri sunan Utku Erişik’e ve katılımcılarımıza teşekkür ederim” dedi.

Temel diksiyon eğitimi ve etkili konuşma sanatı eğitimi veren Utku Erişik ise programı düzenleyen ADD Hendek Şube Başkanı Saliha Nal ve katılımcılara teşekkür etti.

Seminere katılan CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı’da katılım belgesini alarak programı düzenleyen ADD Hendek Şube Başkanı Saliha Nal’a teşekkür etti.