31 Temmuz günü Hendek'te K. K. isimli şahıs telefonla eski kayınpederini vurmakla tehdit etmiş, Osman Yılmaz Caddesi üzerinde eski kayınpeder ve K. K. karşı karşıya gelmişti. K. K. silahını çıkarıp kayınpederine ateş etmek istediği sırada silahı tutukluluk yapınca, eski kayınpeder ise yanında bulunan silahı çıkarıp eski damadının ayaklarına ateş etmişti. K. K. sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılırken, eski kayınpeder ise tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.
MERMİ BIRAKTI
2,5 ay cezaevinde yatan eski kayınpeder tahliye oldu. Geçtiğimiz günlerde K. K. isimli şahıs Cumhuriyet Meydanında bulunan bir kahveye giderek 7 adet tabanca mermisi bırakarak, eski kayınpederi ve arkadaşlarını ölümle tehdit etti.
EVİ KURŞUNLADI
Kahvehaneden ayrılan K. K. daha sonra Dereboğazı Mahallesi’nde eski Kayınpederinin arkadaşı olan O.Y. isimli şahsın evine giderek silahla 7 el ateş edip kayıplara karıştı. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri K. K.’yi yakalayarak gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Kemal K. adliyeye sevk edildi. Şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.