Hendek İnşaat Tadilat

Süper amatör kümenin yeni temsilcilerinden Hendek Boğazspor önceki gün işadamlarının tam desteğini almasının ardından kolları sıvadı ve tecrübeli iki futbolcuyu renklerine bağladı.

Rekor Kıran Tecrübeli File Bekçisi Boğazspor’da

Hendek Boğazspor Kulüp Başkanı Şenol Taşkın, yönetim kurulu üyeleri Necmi Taşkın ve Rıdvan Kırval görüştüğü tecrübeli file bekçisi Vedat Yavuz ile anlaşarak renklerine kattılar.

Süper amatör küme temsilcilerinden Hendek Boğazspor ilk olarak Hendekspor alt yapısından yetişen uzun yıllar Hendekspor’un kalesini koruyarak 13 hafta üst üste gol yemeyerek Amatör futbolunda gol yememe rekoru kıran Vedat Yavuz ile anlaşmaya vardı.

Tecrübeli file bekçisi Vedat Yavuz, Hendekspor’un ardından profesyonel takımlardan İzmirspor, Oyak Renault, Sinop Güzelorduspor ve Bursa Kestel takımlarında başarıyla kaleyi korumasının ardından yuvaya geri döndü ve Hendek Boğazspor’a imza attı.

On Numara Fatih Boğazspor’da

Hendek Boğazspor yönetimi tecrübeli file bekçisi ile anlaşmaya varmasının ardından bir önemli transfere daha imza attı. Boğazspor yöneticileri görüşmeler sonucu Hendekspor orta saha oyuncusu Fatih Koç ile anlaşmaya vardı.

Ankara Etimesgutspor alt yapısında yetişen ve Hendekspor’da top koşturan orta saha oyuncusu Fatih Koç daha sonra 3.lig takımlarından Bursa Nilüfer, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye ve Adıyamanspor’da ter dökmesinin ardından yuvaya geri döndü. Geçtiğimiz sezon Hendekspor orta sahasında görev alan Fatih Koç, BAL Ligini hedefleyen Boğazspor ile anlaşmaya vardı.

Hendek Boğazspor Kulüp Başkanı Şenol Taşkın “ İşadamlarımızın tam desteğinin ardından BL ligi hedefimiz doğrultusunda tecrübeli ve takımımıza çok büyük katkıları olacağına inandığımız futbolcular ile anlaşmaya vardık. Transfer çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. Boğazspor’u hedefine ulaştırmanın gayretini birlik ve beraberlik içerisinde vereceğiz” ifadelerine yer verdi.

Hendek Boğazspor’a transfer olan Tecrübeli kaleci Vedat ve orta saha oyuncusu Fatih, bu sezon Boğazspor’un başarısı için ter dökeceklerini ve BAL Ligine çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdiler.