Hendek Kaymakamlığı Hendek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Meral Uygun emekli olmasından dolayı Bayraktepe sosyal tesislerinde veda yemeği düzenledi.

 

Hendek Bayraktepe Sosyal tesislerinde düzenlenen yemeğe Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek ilçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Hendek Müftüsü Abdurrahman Şahin, Hendek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Meral Uygun Daire Amirleri Muhtarlar ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyeti, Vakıf Çalışanları ve Arkadaşları katıldı.

 

Hendek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Meral Uygun yatığı Konuşmasında, Bir gün emekli olacağımızı bilerek göreve başlıyoruz. 1987 yılında Manavgat’ta başladığım göreve 1992 yılından bu yana Hendek’te görev yapmaktayım. Hendek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı görevimden bugün itibarıyla emekli oluyorum. Görevimiz insana hizmet Vatandaş memnuniyetini ve vatandaşlarımızın yanında olmak kanunlar çerçevesinde Mütevelli Heyeti kararları ile Vatandaşımızı ekonomik olarak rahatlatmak değerli mesai arkadaşlarım ne mutlu bana ki Allah bana böyle bir kutsal görev nasip etti. Görev yaptığım süre içersinde acı tatlı günlerimiz oldu, birlikte ağladık birlikte güldük, bir birimizden güç aldık. İş arkadaşlığında öteye biz bir Aile olduk, mesai arkadaşlarıma huzurunuzda teşekkür ediyorum dedi.

 

Hendek Kaymakamı Orhan Burhan yaptığı konuşmada, Meral hanımın vakıf müdürü olarak yaptığı hizmetlerden dolayı ben müteşekkirim. O bir vakıf Müdürü olmasının ötesinde vakıfta çalışan iş arkadaşlarının değer yargısı oldu. Meral hanımdan öğrendiklerini daha sonraki süreç içersinde Hendek Halkına sunacaklar. Hendek’te hakkı olduğunu düşünüyorum. Bizim kendisinde hakkımız var ise helal ediyor, kendisine bundan sonraki yaşamında mutluluklar ve huzur diliyorum. Özelikle vurgulamak istiyorum, iyi insanlar iyi hatırlanır. Kendisine teşekkür ediyor bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum dedi.

 Hendek Kaymakamı Orhan Burhan tarafından emekli olan Meral Uygun’a Teşekkür Belgesi ve plaket verdi.

 Hendek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Meral Uygun çalışma arkadaşları tarafından çeşitli hediyeler verildi.