Hendek İnşaat Tadilat
1.Amatör Ligi Play Off müsabakasında Karapürçekspor’u 3-1 yenerek şampiyon olan ve Süper Amatör lige çıkan Kazimiyespor ,Şampiyonluk kutlamalarına Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret ederek devam etti.

Hendek Gençlik Merkezinde Belediye Başkanı Ali İnci’nin misafiri oldular.

Taraftarın tezahüratına kutlayarak cevap veren Belediye Başkanı Sporcuları,Teknik heyeti ve Kulüp Yönetimini inancın kazandığını söyleyerek  tek tek kutladı.Taraftarın şampiyonluk primi sloganı atması üzerine Belediye Başkanı Ali İnci takımda ki sporcu başına 500 TL pirim sözü verdi.

HGM’de Belediye Başkanı Ali İnci’nin yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya Kazimiyespor taraftarı ,Kazimiyespor yazılı kaşkol hediye etti.

Kazimiyespor kaşkolunu takan Belediye Başkanı Ali İnci “ Biz sizlerin arkanızdaydık.Bu başarıyı getirdiğinizi görüyorum.En önemlisi Kulüp Başkanı Murat kardeşimiz  bize ben Kazimiyespor’u süper lige çıkaracağım dedi.Biz hatta hazırda süper ligde olan bir takım var dedik.Ben Kazimiyespor ile yola çıktım böyle devam edeceğim dedi.İnşaallah bunu göreceğiz dedim.Size inanıyorum.Sen inanmışsın,gençler inanmış.Süper lige çıkacağınıza inanıyorum dedim.Sizleri tebrik ediyor kutluyorum.Önümüzde ki yıl Sezon başında 30 Bin TL yardım edeceğiz.Çok arzu etmeme rağmen maça programlarım nedeniyle katılamadım. Biz hem maddi hem manevi destek vereceğiz.Şampiyon olan tüm sporcularımızı ve kulüp yöneticilerimizi kutluyorum dedi.

Kazimiyespor Onursal Başkanı Murat Atçı Belediye Başkanı Ali İnci’ye sezon başından bugüne verdiği maddi ve manevi desteğinden dolayı teşekkür etti.

Kazimiyespor takım kaptanı Birol ise Belediye Başkanı Ali İnci’ye daha önce şampiyon oldukları takdirde Şampiyonluk kupasını getireceklerine dair söz verdiklerini belirterek Şampiyonluk kupamızı teslim aldığımız gün size hediye etmek istiyoruz.

Kaptan Birol’un sözleri üzerine Belediye Başkanı Ali İnci kendisine hediye edilecek Şampiyonluk kupasını Kazimiye Muhtarı Fevzi Cesur’a teslim edeceğini söyledi.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Kazimiyespor takımı ve taraftarına yemek verdi.Yemekte tek tek masaları gezerek sporcular ve taraftarla sohbet eden Belediye Başkanı Ali İnci Kazimiyespor’un mutluluğunu birlikte yaşadı.