140 Çocuk

Hendek Belediyesi’nce bu yıl gerçekleştirilecek olan Sünnet Şöleni’nde 140 çocuk erkekliğe ilk adımı atacak. 1 Temmuz Pazar Günü Selman Dede Mesire Alanı’nda düzenlenecek şölen için sünnet çocuklarına kıyafetleri dağıtıldı. Kıyafetlerini alan minikler ve ailelerinin heyecanı görülmeye değerdi.

18.’si düzenleniyor
Bu yıl 18.’si düzenlenen sünnet için kayıt yaptıran çocukların kıyafetleri Hendek Belediyesi Polikliniğinde ailelerine teslim edildi. Sünnet çocuklarına pantolon, yelek, gömlek, çorap, pelerin, şapka, asa, maşallah ve papyondan oluşan sünnet takımlarının teslimi yapılmaya başlandı. Sünnet çocukları 1 Temmuz Pazar Günü şölende şehir turu ve Selman Dede Mesire Alanında çeşitli etkinlikler ile farklı bir gün yaşayacaklar.

Her zaman iyi günde, kötü günde yanlarındayız
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü  “Sünnet Şöleni etkinliğimize bu yıl 140 çocuğumuz müracaat etti. Sünnet şöleni etkinliğimizle erkekliğe ilk adımı atacak olan yavrularımızın sevincine ortak olmak bizleri çok mutlu ediyor. Her zaman halkımızın iyi günde sevinçlerine, kötü günlerinde kederlerine ortak olduk ve olmaya devam ediyoruz” dedi.