HABERHENDEK.COM/ Hendek’in sevilen ailelerinden Osman ve Fadime Tazim’in oğulları Seyfullah, İlçemiz esnaflarından Sefa ve Fatma Yılmaz çiftinin güzel kızları Sümeyye ile Bayraktepe sosyale tesislerinde düzenlenen nikâh merasimi ile dünya evine girdiler.

Bayraktepe sosyal tesislerinde düzenlenen Nikâh merasimine Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Belediye meclis üyeleri, Eski Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Tazim ve Yılmaz ailelerinin yakınları ve sevenleri katıldı.

Havaii fişek ve meşalelerin gösterimi altında giriş yapan Sümeyye ve Seyfullah çifti dans etmesinin ardından Nikâh merasimine geçildi.

Hendek Belediyesi Nikâh memurunun kıydığı Nikâhta Seyfullah ve Sümeyye çiftinin şahitliklerini AK Parti ilçe başkanı Hasan Serdar Baykal, Talha Yılmaz, Orhan Dağ ve Esra İpek yaptı.

Nikâh merasiminin ardından genç çiftin Evlilik cüzdanlarını AK Parti ilçe başkanı Hasan Serdar Baykal ömür boyu mutluluklar dileyerek verdi.

Düğün cemiyetine katılan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Seyfullah ve Sümeyye çiftine ömür boyu mutluluklar diledi.

Bir ömür mutluluğa Evet diyen Seyfullah ve Sümeyye çifti mutluluklarını cemiyetlerine katılan sevenleri ve yakınları ile eğlenerek pekiştirdiler.

Tazim ve Yılmaz aileleri çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Sümeyye ve Seyfullah çiftinin Düğün cemiyeti ikramların sunulması ve eğlence ile devam etti.

Haberhendek ailesi olarak Sümeyye ve Seyfullah kardeşimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.