Hendek İnşaat Tadilat
Evinde rakip tanımayan Hendekspor, Bahçelievler Voleybol’u da geçeceğine inanıyor

Aroma Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde ikinci yarıya iyi başlayan Hendekspor’da yüzler gülüyor. Bahçelievler Voleybol’u evinde ağırlayacak sultanlarda hedef taraftarı önünde galibiyet serisini sürdürmek.

Hendekspor, Aroma Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde Pazar günü oynayacağı Bahçelievler Voleybol maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Ligin ikinci yarısına deplasmanda Bursaspor önünde aldığı galibiyetle başlayan sultanlarda moraller yerinde. Grupta evinde oynadığı tüm karşılaşmaları set vermeden kazanmayı başaran Hendekspor’da hedef bir kez daha taraftarlarına galibiyet armağan etmek. Grupta hedefini Play-Off olarak belirleyen ve çalışmalarını bu çerçevede sürdüren mavi-siyahlı bayanlar, tüm voleybol severleri Pazar günü Hendek Spor Salonu’nda yanlarında görmek istediklerini söyledi.

Bahçelievler Voleybol Takımı’nın gruptaki durumlarının kendilerini ilgilendirmediğini belirten Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, evlerinde yakaladıkları seriyi sürdüreceklerini belirtti. Antrenör Demir, “Taraftarımızla bütünleşerek daha farklı oynuyoruz. Bunu da aldığımız sonuçlar ortaya koyuyor. Grupta şuan için iyi durumdayız. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Sporcularımın moralleri son derece yüksek. Evimizde güzel bir galibiyet daha almak istişoruz “dedi. Öte yandan Antrenör İdris Demir, maçta Kaymakam Mustafa Ayhan ve Belediye Başkanı Ali İnci’yi de görmekten mutluluk duyacaklarını sözlerine ekledi.