Hendek Vadi Emlak
Hendekspor, Voleybol Yarı Final Grubu’nda küçükler ve gençlerde ilk maçlarını set vermeden kazandı. Küçükler, Kocaeli’de Balıkesir temsilcisini, Gençler ise Zonguldak’ta Bartın Polisgücü’nü set vermeden 3-0’la geçti.

Hendek set vermedi

Kocaeli’de yapılan Küçükler Voleybol Yarı Final Grubu’nda yer alan Hendekspor ilk maçında Balıkesir temsilcisi ile karşılaştı. Mavi-siyahlı bayanlar, rakibi önünde rahat bir oyun sonunda 25-14, 25-15 ve 25-17’lik setlerle salondan 3-0 galip ayrılarak gruplara iyi bir başlangıç yaptı. Hendekspor gruptaki ikinci karşılaşmasında 10.00’da Tekirdağ temsilcisi ile karşılaşacak. Mavi-siyahlı bayanlar maçı kazanması halinde grup finaline yükselecek.

Zorlanmadan kazandı

Zonguldak’ta başlayan Gençler Voleybol Yarı Final Grubu’nda Hendekspor, rakibine acımadı. Grupta ilk maçında Bartın Polisgücü ile karşılaşan temsilcimiz salondan 25-2, 25-22 ve 25-20’lüt setlerle 3-0 galip ayrılmayı başardı. Hendekspor ikinci maçında 11.00’da Kütahya DSİ ile karşılaşacak. Kalan iki maçı da kazanarak isimlerini son 16 takım arasına yazdırmak olduğunu söyleyen Antrenör İdris Demir, sporcularını kutladı.