Hendek Vadi Emlak
Hendekspor, Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları’nda hedefine ulaştı

İlimizin ev sahipliğini yaptığı Yıldız Kızlar Voleybol Grup Müsabakaları Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. Temsilcimiz Hendekspor, Bolu İnkılap İlköğretim Okulu’nu 3-1’ylea geçerek adını yarı final grubuna yazdırdı.

Hendekspor, ev sahipliğini yaptı Yıldız Kızlar Voleybol Grup Müsabakaları’nda final karşılaşmasında Bolu İnkılap İlköğretim Okulu ile karşılaştı. Atatürk Spor Salonu’nda oynanan müsabakada Hendekspor nefes kesen karşılaşmayı 25-19, 25-17 ve 25-16’lık setlerle 3-1 kazanarak Sakarya grubunu şampiyon olarak tamamlayıp adını yarı final grubuna yazdırdı.

Yarı final grubuna kaldıkları için çok mutlu olduğunu söyleyen Hendekspor Antrenörü İdris Demir, sporcularının beklenene birinci olarak cevap verdiğini söyledi. Antrenör Demir, “Hedefimiz evimizdeki grupları birinci olarak tamamlamaktı. Bunu da başardık. Şimdi yarı final grubuna en iyi şekilde hazırlanarak Türkiye şampiyonası finallerine kalmayı amaçlıyoruz” ifadesini kullandı.   

Hendekspor: 3

İnkılap İlköğretim Okulu: 1

Salon: Atatürk

Hakemler: Kadir Yüksel*** Garip Kaçar***

Hendekspor: Gamze*** Zeynep*** Zeynep*** Edanur*** Ayça*** Selen*** Ecren**** Özlem**** Hilal*** Çağlanur*** Ayşenur*** Neslihan***

Antrenör: İdris Demir

İnkılap İO: Derya** Burcu** Emine** Ezgi** Tuğba** Ceren** Ayşegül** Duygu** Firdevs** Aybike** Hacer** Kübra**

Antrenör: Tayfun Urluoğlu

Setler: 1.Set: 25-19, 2.Set: 25-17, 3.Set: 20-25, 4.Set: 25-16