Hendek İnşaat Tadilat
Hendekspor, 2.Lig Play-Off Müsabakaları’na muhteşem bir galibiyetle start verdi

Afyon’da start alan 2.Lig Voleybol Play-Off Müsabakaları’nda ilimizi temsil eden Hendekspor ilk maçında Bartın Polisgücünü set vermeden 3-0’la geçti. Temsilcimiz yarın 13.00’da Manisa Anemon’u yenmesi yada set alması halinde adını 2.Lig’e yazdıracak.

Hendekspor, Afyon’da start alan 2.Lig Voleybol Play-Off Müsabakaları’nda ilk maçında Bartın Polizgücü ile karşılaştı. Rakibi önünde çok üstün bir oyun ortaya koyan sultanlar, salondan 25-21, 25-20 ve 25-18’lik üç set sonunda 3-0 galip ayrılarak karşılaşmalara iyi bir start verdi. Karşılaşmanın sonunda Hendeksporlu oyuncuların büyük mutluluğu gözlerden kaçmadı. Hendekspor, grup müsabakalarında ikinci karşılaşmasında yarın 13.00’da Manisa Anemon ile kozlarını paylaşacak.

2.Lig kapısı aralandı

Bartın Polisgücü karşısında set vermeden galip gelmeyi başaran Hendekspor bu sonuçla 2.Lig’e yükselme yolunda dev bir adım atmış oldu. Temsilcimiz, yarın (Salı)  oynayacağı Manisa Anemon karşılaşmasını kazanması yada set alması halinde Tarsus Belediye maçının sonucuna bakmaksızın adını 2.Lig’e yazdıracak.

Hedefe ulaşacağız

Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, 2.Lig yolunda hayati bir adım attıklarını belirterek alınan galibiyetten dolayı sporcularını kutladı. İki yıldır kapısından döndükleri 2.Lig’e yükseleceklerini belirten Antrenör Demir, “Bu sezon şampiyonluğa inandık. Bartın önünde aldığımız galibiyetle bunu gösterdik. Yolun yarısını geçtik. Kalan kısmını da geçerek hedefimize ulaşacağız” dedi.