Hendek Vadi Emlak
Hendekspor, Ankara’da yapılan 2.Lig Voleybol Play-Off Müsabakaları’nda ikinci maçını Çanakkale Bayramiç önünde verdi. Sultanlar, rakibini 3-0 geçmeyi başardı. Hendekspor, bugün 17.00’da Antep Merinos’u yenmesi halinde 2.Lig’e yükselecek.

Bayramiç’e set vermedi

Ankara’da devam eden 2.Lig Voleybol Play-Off Müsabakaları’nda Hendekspor ikinci karşılaşmasında Çanakkale Bayramiç ile karşılaştı. İdris Demir’in öğrencileri, rakibi önünde salondan 25-22, 25-16 ve 25-18’lik setlerle 3-0 galip ayrılarak ikinci maçından da galibiyetle ayrılmayı başardı. Hendekspor bugün 17.00’da oynayacağı Antep Merinos maçını kazanması halinde adını 2.Lig’e yazdıracak.

2.Lig’e yükseleceğiz

İki sezondur kapısından döndüğü 2.Lig’e adım adım yürüyen Hendekspor, Antep Merinos’u geçerek şampiyonluk özlemini dindirmeye çalışacak. DAIKIN’ın desteği ile başladığı sezonda oynadığı maçlarda rakiplerine şans tanımayan Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, şampiyonluk için bir maçları kaldığını belirterek, “Kızlarım, gerekeni yaparak Hendekspor’a şampiyonluk getirecek” dedi.