Hendek Vadi Emlak
Adana Gökyüzü’nü süper oyunla mağlup eden sultanlar yollarına emin adımlarla devam etti

Voleybol 3.Ligi Play-Off Ankara Grubu’nda Hendekspor ikinci maçını da kazanmayı bildi. Sultanlar, yenik duruma düştüğü maçta Adana Gökyüzü’nü 3-1’le geçti. Hendekspor Çarşamba günü (Yarın) 16.30’da İzmir Işıkkent’i yenmesi durumunda adını 2.Lig’e yazdıracak.

Tek engel kaldı

Y.Hendekspor, Aroma Bayanlar Voleybol 3.Lig Play-Off Ankara Grubu’nda ikinci maçında Adana Gökyüzü ile karşılaştı. Temsilcimiz 23-25 kaybettiği ilk setin ardından 25-17, 25-20 ve 25-23’lük setlerle rakibini 3-1 mağlup ederek ikinci maçından da galibiyetle ayrılmayı başardı. Sultanlar gruptaki final maçında Çarşamba günü (Yarın) 16.30’da oynayacakları İzmir Işıkkent karşılaşmasını kazanmaları durumunda isimlerini 2.Lig’e yazdırarak büyük bir başarının altına imza atmış olacak.

2.Lig’e çıkacağız

Y.Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, 2.Lig yolunda artık sona geldiklerini belirterek İzmir Işıkkent önünde ellerinden geleni yaparak tarihi bir başarıya imza atacaklarını söyledi. Demir, “Hendekspor olarak voleybolda iyi bir ivme kazandık. Bunu da aldığımız sonuçlarla gösteriyoruz. Işıkkent karşısında tam bir final maçı oynayacağız. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Buradan şampiyon olarak dönerek Hendekspor’u 2.Lig’e çıkarmak istiyoruz. Umarım oyuncularım bunu başararak bir tarih yazarlar” dedi.