Hendek Vadi Emlak
Aroma Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde fırtına gibi esen Hendekspor, evinde Bahçelievler Voleybol ile karşılaştı. Sultanlar, rakibini set vermeden 3-0 yenerek evindeki galibiyet serisini sürdürdü.

 

Hendekspor, Aroma Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde ikinci yarıda kendi evindeki maçta Bahçelievler Voleybol ile karşı karşıya geldi. Taraftarlarının desteğini arkasına almayı başaran sultanlar, rakibi önünde 25-18, 25-17 ve 25-23’lük setlerle salondan 3-0 galip ayrılarak evindeki galibiyet serisini sürdürdü.

 

Kendi evinde oynadığı maçlarda rakiplerine set vermeden kazanma geleneğini sürdüren Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, sporcularını aldıkları galibiyetten dolayı kutladı. Önemli bir galibiyet aldıklarını belirten Antrenör Demir, “Taraftarımıza iyi bir oyun ve güzel bir galibiyet armağan ettik” dedi.  

Hendekspor : 3

Bahçelievler : 0

Hakemler : Sevgi Bambul***, Yılmaz Sevinç***

Hendekspor : Kübra***, Özlem***, Edanur***, Betül***, Gülşah***, Betül***, Esma****, Elmas***, Pelin***, Selen***, Ebru***

Antrenör: İdris Demir

Bahçelievler: Rojda***, Aslıhan***, Şerife***, Derya***, Aslışah***, Deniz***, Hilal***, Melis***, Derya***, Türkan***, Zeynep***, Beyza***

Antrenör: Fatih Alper Tuncal

Setler : 25-18, 25-17, 25-23