Hendek Vadi Emlak
 Hendekspor Bayan voleybol takımında tek hedef 2.Lig’e yükselmek.

Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde fırtına gibi esen ve ilk yarayı namağlup lider olarak tamamlayan Hendekspor iddialı. İkinci yarıya iddialı hazırlanan sultanlar, 2.Lig’e yükseleceklerine inanıyor.

Hendekspor iddialı

Hendekspor, Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde ilk yarıya damga vurmayı başardı. Sezon başında DAIKIN firmasının desteğini arkasına almayı başaran sultanlar, rakiplerine fileyi dar etmeyi bildi. Grupta oynadığı 10 maçın tamamını kazanarak süper bir grafik sergileyen Hendekspor ikinci yarı öncesinde de iddialı. 12 Ocak’ta start alacak lig öncesinde idmanlarını Hendek Spor Salonu’nda devam ettiren Hendekspor’da sayan voleybolcular, iki yıldır kapısından döndükleri 2.Lig’e bu sezonun sonunda yükseleceklerine inanıyor.

2.Lige yükseleceğiz

İkinci yarı hazırlıkları öncesinde antrenmanda son derece moralli gözüken Hendeksporlu oyuncular, rakiplerine de gözdağı vermeyi unutmadı. Aynı performansı devam ettireceklerini belirten Kaptan Esma, “Sezonu en iyi yerde bitirerek hedefimize ulaşacağız” dedi. Güzel bir devre geçirdiklerinin altını çizen ikinci kaptan Betül ise, “Kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlarımıza sezon sonunda şampiyonluk hediye edeceğiz” ifadesini kullandı. İki kaptan da arkadaşlarıyla birlikte sezon sonunda 2.Lig’e yükseleceklerinin sözünü verdi.

Demir şampiyonluk istiyor

Hendek’te voleybol denilince akla gelen ilk isim olan ve yıllardır takımlarını başarıdan başarıya koşturan Antrenör İdris Demir, her geçen gün tecrübe kazandıklarını bununda başarıyı getirdiğini söyledi. Antrenör Demir, “Voleybol çizgimizi daha ileri seviyeye ulaştırdığımızı düşünüyoruz. Ortaya konan oyun ve takımın geldiği nokta,çalışmanın ve özverinin en büyük göstergesidir.Bu sezon DAIKIN firmasının bize yapmış olduğu destekle takımımızın kalitesi arttı. Maddi ve manevi yanımızda DAIKIN gibi bir dünya devinin yanımızda olması gücümüze güç kattı. DAIKIN’ın da tecrübe ve birikimlerinden esinlenerek daha sağlam yere basan bir takım olduk. 2.Yarıyı da en az kayıpla geçirerek Play-Off maçlarının ardından 2.lige çıkmayı hedefliyoruz. Bizlere destek veren DAIKIN ve Belediye Başkanımız Ali İnci’ye teşekkür ederim. Hendek halkının da bize verdiği desteğinde artarak devam etmesini diliyoruz” dedi.