Meclis Başkanı Bekir Uztürk başkanlığında düzenlenen Kasım ayı olağan meclis toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Meclis Üyelerinin katılımıyla yapıldı.

İlk meclis toplantısının açılış konuşmasında Meclis Başkanı Bekir Uztürk 875. Meclis toplantısında bir araya geldiklerini belirterek, üyelerin büyük bir teveccühü ile kendilerine tevdi edilen bu görevde, ortak akılla istişare kültürü benimseyeceklerini ifade etti.

Meclis Başkanı Bekir Uztürk: “ Borsamızın hizmet kalitesini arttırarak, üyelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Birlikte çalışmanın en güzel örneklerini gerçekleştireceğiz. Bu salon; her ay, üyelerin sesi olan, elini taşın altına koyan meclis üyelerine ev sahipliği yapacaktır. Sektörel sorunlarımızı bu salonda tartışacak, sorunlara çözümler üreteceğiz. Bugün STB meclisinin her bir üyesinin üzerine aldığı sorumluluğu layıkıyla yerine getireceğinden şüphem yoktur. Yeni dönemin Borsamıza hayırlı olmasını diliyor, hepinizi, şahsım adına bir kez daha saygıyla selamlıyorum." ifadelerini kullandı.

Açılış konuşmasının ardından Bekir Uztürk tarafından meclis üyelerine Borsanın tarihçesi ve iştirakleri hakkında bilgiler verildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç konuşmasında Sakarya Ticaret Borsası kurulduğu günden beri üyeye hizmet ülkeye hizmettir bakış açısıyla varlığını sürdürdüğünü belirterek” Borsamızı daha iyiye daha güzele götürmek için yürüyeceğimiz bu yolda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Meclis üyelerine mazbata takdimi ve gündem maddelerinin görüşülmesi ile toplantı sona erdi.